مجموعه : سرخط آخرین خبرها
بازدید : 45

نیمه شعبان ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج) یکی از باشکوه ترین و بزرگترین اعیاد برای مسلمانان در سراسر جهان و روزی است که پیام مهربانی و دوستی در سایه میلاد امید مستضعفان و عدالت گستر جهان طنین انداز شد.

همه عالم در انتظار ظهور منجی بشریت هستند و این انتظار در جان و دل همه آحاد بشر به ودیعه نهاده شده تا چشم به راه ِرسیدن انسان ها به اوج کمال و شکوفایی باشند و با آمدنش امید به برپایی حکومت عدل الهی و پایان سلطه ظالمان و جباران، حیاتی دوباره خواهد یافت.یقین دارم آدینه‌ای خواهد آمد، این عدالت وعده داده شده، این آخرین مقصد منتظران، در پیشواز گام‌های سبزش گلبرگ‌های دلمان را پرپر می‌کنیم و اشک شوق می‌افشانیم و با نگاهی خیس در انتظارش می‌مانیم.

در نظام جمهوری اسلامی ایران سالروز این میلاد خجسته به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده که به حق شایسته این دلاوران در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است. امنیت و اقتدار میهن عزیز اسلامی حاصل خون شهیدان، تدبیر و تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه هوشیار و با اخلاص نیروهای اطلاعاتی و امنیتی خصوصا “سربازان گمنام امام زمان (عج)” است که بدون هیچ نام و نشانی و با تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) چتر بلند و مطمئن امنیت را بر فراز همه این مرز و بوم مقدس استوار و پایدار نگه می دارند.

اینجانب ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت بقیه الله الاعظم (عج) به تمامی مسلمانان جهان و منتظران ظهور علی الخصوص مردم ولایت مدار آرین شهرو همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت و قدردانی از زحمات شبانه روزی و مجاهدت های خاموش همه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، از درگاه خداوند متعال مزید توفیقاتشان را مسئلت دارم.

مصطفی غلامی

شهردارآرین شهر

نقشه شهر

راه های ارتباطی

تلفن :3- 05632593651

فاکس -32593640   -32593653  

آدرس :آرین شهر ،بلوارامام رضا ع،شهرداری آرین شهر

بازدید امروز14
بازدید دیروز38
بازدید هفته422
بازدید ماه858
کل بازدید96822